Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu

 Kuzey Ege Turları
22.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü, 22.30 Mecidiyeköy TEB – Yapı Kredi Bankası Önü, 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü, 23.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti), 23.30 Çayırova Mc Donald's, 00.15 İzmit Halkevi Otobüs Durağı’ndan (Ankara Yönü),
,Çıkışlı

3 Gün 2 Gece

Otobüs ile gidiş dönüş

15 Mayıs, 22 Mayıs, 29 Mayıs, 05 Haziran, 12 Haziran, 19 Haziran, 26 Haziran, 03 Temmuz, 10 Temmuz, 17 Temmuz, 24 Temmuz, 31 Temmuz, 07 Ağustos, 14 Ağustos, 21 Ağustos, 28 Ağustos, 04 Eylül, 11 Eylül, 18 Eylül, 11 Ekim, 25 Ekim, 15 Kasım, 22 Kasım,

0850 460 33 36

1. Gün .

Tur Katılım ve Gece Yolculuğu

22.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Mobilya Önü
22.30 Mecidiyeköy TEB – Yapı Kredi Bankası Önü. ( Mecidiyeköy Meydan )
23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23.15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti)
23.30 Çayırova Mc Donald's

2. Gün .

Salda Gölü, Denizli, Bağbaşı Yaylası, Teleferik, Pamukkale, Travertenler, Tekstil Mağazası

00.15 İzmit Halkevi Otobüs Durağı’ndan (Ankara Yönükatılacak misafirlerimizi aracımıza alarak seyahatimize devam ediyoruz. Rehberimiz ile tanışmamız ardından ikramlar eşliğinde keyifli bir gece yolculuğu yapıyoruz. Sabah erken saatlerde bembeyaz kumdan oluşan plajlarıyla meşhur, son dönemin en önemli fotoğraf karelerinde görmeye alıştığımız ilk doğal merkez olan Salda Gölü’ne ulaşıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak da bilinen bu muhteşem göl kenarında yapacağımız gezinti sonrasında vereceğimiz kısa süreli serbest zamanın bitmesini hiç istemeyeceksiniz. Ardından travertenleri ve antik kentleriyle ünlü, turizm cennetimiz Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuk sonrası Pamukkale'ye ulaştığımızda ilk olarak Hierapolis Antik Kenti’ni gezeceğiz. Nekropol, Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği ve Tiyatro göreceğimiz başlıca eserler olacak. Antik kent gezimizin ardından vereceğimiz öğle yemeği molası sonrasında, Pamukkale denilince akla ilk gelen unsur olan Travertenler’i göreceğiz. Karahayıt Köyü, Kızılsu ve Pamukkale Köyü gezilerimizin ardından ise, dünyaca ünlü Denizli Tekstil Mağazalarını ziyaret edeceğiz. Beyaz cenneti yukardan seyretmek isteyen misafirlerimizi BALON TURUNA (Ekstra) göndereceğiz. Tüm gezilerimizin ardından Denizli şehir merkezine hareket ediyoruz. Denizli merkezden 1400 metre yüksekliğe kurulmuş olan teleferik sistemiyle Bağbaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Yayla havasının tadını çıkararak çaylarımızı yudumlayacağız. Küçük bir yürüyüş yaptıktan sonra teleferikle şehir merkezine geri döneceğiz. Ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. Gün .

Ulubey Kanyonu, Cam Teras, Kula, Kuladokya, Etnografya Müzesi, Bintepeler Tümülüsü

Sabah erken saatlerde otelimizde açık büfe sabah kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak, Amerika’daki Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın en büyük 2. Kanyonu olan, Ulubey Kanyon Cam Teras’a gidiyoruz. Seyir Terasında vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında, Antik Çağ’da, yanık ülke olarak adlandırılan Kula’ya hareket ediyoruz. Kula şehir merkezinde, Tarihi Osmanlı Evleri, Kanalları ve Etnografya Müzesi’ni gezeceğiz. Ardından yöresel ürün alışverişlerimizi yapacağımız eski çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Anadolu’nun en genç volkanik oluşumunun bulunduğu, Kapadokya benzeri peri bacaları, volkanik konileri göreceğimizi Kuladokya bölgesi olarak bilinen jeopark alanını geziyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında Lidya uygarlığına ait olan Bintepeler Tümülüslerini panoramik olarak görerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve bir başka organizasyonumuzda yeniden görüşmek üzere, hoşça kalın diyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Seçeceğiniz Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Lüks Otobüsler İle Ulaşım

* Turpro Travel Güvencesi

* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

* Turpro Travel Otobüs İçi İkramları

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Ek Hizmet Bedelleri

* Milli Park Giriş Ücretleri ve Otoparklar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*  Müze Ören Yeri Girişleri ( Müze Kart tavsiye edilir.)

*  Tüm Öğlen Yemekleri 

*  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*  Tüm Özel Harcamalar

*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*  Gece Turları

Müze Kart

Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.

İNDİRİMLİ MÜZE KART

T.C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda 30 TL ücret karşılığında satın alabilirler.

Önemli Bilgiler

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Detaylar: Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür. Turumuz 1 Gece Otel Konaklamalıdır. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer veya ikişer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Otobüslü Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Otobüsün Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da artmaktadır. Uçaklı Turlarda Turpro Travel, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde Turpro Travel, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Turpro Travel’ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Turpro Travel’ın Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Turpro Travel’ın sorumluluğu yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 48 saat Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Turpro Travel’nda Saklıdır. Turun İptali Durumunda Turpro Travel İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Ulaşım

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Çift Kişilik Oda da Kişi Başı Tek Kişilik Oda İlave Yatak Çocuklar Kalkış - Dönüş Tarihleri
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
17 Temmuz - 19 Temmuz Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
17 Temmuz - 19 Temmuz Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
24 Temmuz - 26 Temmuz Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
24 Temmuz - 26 Temmuz Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
31 Temmuz - 02 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
31 Temmuz - 02 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
07 Ağustos - 09 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
07 Ağustos - 09 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
14 Ağustos - 16 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
14 Ağustos - 16 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
21 Ağustos - 23 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
21 Ağustos - 23 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
28 Ağustos - 30 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
28 Ağustos - 30 Ağustos Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
04 Eylül - 06 Eylül Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
04 Eylül - 06 Eylül Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
11 Eylül - 13 Eylül Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
11 Eylül - 13 Eylül Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - ANEMON HOTEL DENİZLİ
784,29 TRY
549,00 TRY
964,29 TRY
675,00 TRY
705,72 TRY
494,00 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 360 TRY
6 - 13 yaşa kadar 430 TRY
18 Eylül - 20 Eylül Satın Al
Pamukkale Salda Gölü Kuladokya Turu - LAODİKYA HOTEL DENİZLİ
698,57 TRY
489,00 TRY
860,00 TRY
602,00 TRY
628,58 TRY
440,01 TRY
0 - 2 yaşa kadar 0 TRY
2 - 6 yaşa kadar 302 TRY
6 - 13 yaşa kadar 366 TRY
18 Eylül - 20 Eylül Satın Al

Taksit Seçenekleri

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Seçeceğiniz Otelde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

* Lüks Otobüsler İle Ulaşım

* Turpro Travel Güvencesi

* Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

* Turpro Travel Otobüs İçi İkramları

* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

* Ek Hizmet Bedelleri

* Milli Park Giriş Ücretleri ve Otoparklar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*  Müze Ören Yeri Girişleri ( Müze Kart tavsiye edilir.)

*  Tüm Öğlen Yemekleri 

*  Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*  Tüm Özel Harcamalar

*  Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*  Gece Turları

Müze Kart

Müzekart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır. Bir yıl boyunca Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm müzelerde ve ören yerlerinde geçerli olup ücretsiz ziyaret sağlar. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Konya, Çanakkale, Muğla, Aydın ve Denizli’de bulunan ve kart makinesine sahip olan müzelerden kimlik ibrazı ile indirimli Müzekart 30 TL, tam Müzekart 70 TL ücret karşılığında alınabilir.

İNDİRİMLİ MÜZE KART

T.C. vatandaşı olan Öğrenciler, öğretmenler, gaziler, şehit ve gazilerin eş ve çocukları, engelliler ile bir refakatçisi, er ve erbaşlar, basın kimlik kartı sahipleri, seyahat acentesi sahibi ve sorumlu müdürleri, kokartlı turist rehberleri, Kültür Bakanlığı personeli ve emeklileri ile eş ve çocukları kimliklerini ibraz etmeleri durumunda 30 TL ücret karşılığında satın alabilirler.

Önemli Bilgiler

1618 NOLU ZORUNLU SEYAHAT SIGORTASI KAPSAMI

Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)

Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

Detaylar: Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür. Turumuz 1 Gece Otel Konaklamalıdır. Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında ve Tek Bir Çocuk İçin Uygulanabilir. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Triple Odalarda 3. Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilemez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Koltuk Numaraları Rezervasyon Tarih Sırasına Göre Belirlenir. Turu Erken Satın Alan Misafirler Önde Oturmaya Hak Kazanırlar. 4 Gece ve Üzeri Konaklamalı Turlarda Oturma Düzeni Birer veya ikişer Sıra Kaydırılarak Rotasyon Uygulaması Gerçekleştirilir. Afişe Edilen Fiyatlar “İNDİRİMLİ EK HİZMET BEDELİ” Baz Alınarak Hesaplanmıştır. Otobüslü Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Otobüsün Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da artmaktadır. Uçaklı Turlarda Turpro Travel, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Atatürk Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e ya da Tersi Değişikliklerde Turpro Travel, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır. Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Turpro Travel’ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır. Tur Programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Turpro Travel’ın Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur. Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir. Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Turpro Travel’ın sorumluluğu yoktur. Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 48 saat Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Turpro Travel’nda Saklıdır. Turun İptali Durumunda Turpro Travel İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Ulaşım

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

MAN FORTUNA: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.
NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Tatiliniz Güvende
20 Yıldır Bize güvenen milyonlar arasına katılın.
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
9 Aya varan Taksit İmkanı
Tatilinizi peşin fiyatına 9 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi Güncellemek veya onayınızı geri almak için info@tatilruyasi.com'dan veya 0850 460 33 36 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.