0850 460 3336

Ege Akdeniz Turları

Bir tatil rotasından çok daha fazlası; Egenin muhteşem güneşi eşliğinde yapılan tekne turları ile eşsiz koylarında turquaza boyanacak, dünyaca ünlü kumsalları Kleopatra, Kaputaş, İztuzu, Ölüdeniz ve Patara’da göz alabildiğince uzanan altın kumsallarında kendinizi cennette hissedeceksiniz. Saklıkent’te doğa bu kez de uzaktan rüzgarın dilinden fısıldayacak..

Karadeniz Turları

Yeşilin hangi tonlarını gördünüz ? Karadeniz turunda doğa size yeşilin tüm tonlarını en açığından en koyusuna kadar sunacak.. Muhteşem yaylalarda oksijene boğulurken belki de kendinizi bulut denizi üzerinde bulacaksınız. Eşsiz güzellikte doğası, yaylaları, manastırları ve farklı kültürleri ile rüya gibi bir turu Tatil Rüyası’nın Karadeniz turlarında yaşacaksınız…

Kapadokya Turları

Pers dilinde ‘’Güzel Atlar Ülkesi’’ anlamına gelen Kapadokya! Nevşehir, Kayseri, Niğde ve Aksaray’ın içinde olduğu bölge Peribacaları ile sizleri karşılayacak. Vadilerinden yeraltı şehirlerine benzersiz peribacalarının ihtişamı ile sizi kendine aşık edecek bir gezi rotası.. Kapadokya turumuz da Ihlara Vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Güvercinlik Vadisi, Göreme Açık Hava Müzesi gibi bir çok noktayı Peribacaları eşliğinde gezeceksiniz.

Bodrum Turları

Bodrum’un muhteşem doğasını yaşamak, Halikarnas Balıkçısının hikayelerini anlattığı turkuaz koylarında yüzmek, yıl içerisinde biriken negatif enerjiyi atmak, güneşin enerjisini depolamak ve meşhur Bodrum gecelerini yaşamak isteyenlere..

Gap Turları

Kültürün beşiği Güney Doğu Anadolu.! Farklı kültür, inanç ve dinlerle harmanlanmış bu bölgeyi gezerken gerçek bir tarihe tanıklık edeceksiniz.. Gaziantep’ten Şanlıurfa’ya sular altında kalmış Halfeti’den Hasankeyf’e, kültürün mozaiği Mardin’den Diyarbakır’a en ihtişamlı heykelleriyle Nemrut Dağı size tarihi en ince ayrıntılarıyla fısıldayacak.. Bölgeyi gezerken tadacağınız bir birinden lezzetli ve farklı yemekler, bölgeye kültürünü yansıtan Sıra gecesi ve daha fazlası.. Rüya gibi bir tur Tatil Rüyası rehberleri eşliğinde sizleri bekliyor.

Hafta Sonu Turları

İş stresinden, şehir gürültüsünden sıkıldınız mı? Hafta Sonu günübirlik ya da konaklamalı turlarımıza katılmaya ne dersiniz.? Eşinizle, ailenizle, sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ya da bir başınıza kafa dinleyebileceğiniz, eğlenebileceğiniz hem keyifli bir hafta sonu geçirip hem de şehirden kısa bir sürede olsa uzak kalabileceğiniz turlarımız sizleri bekliyor.